Loading...

Aktualności

Bieżące wydarzenia

Bieżące wydarzenia

TERMOMODERNIZACJE, REMONTY

TERMOMODERNIZACJE, REMONTY W ZASOBACH MIESZKANIOWYCH ZGL Czytaj więcej

TERMOMODERNIZACJE, REMONTY W ZASOBACH MIESZKANIOWYCH ZGL  


Renowacja elewacji budynku przy ul. K. Prusa 3

24.07.2017r.

W ubiegłym tygodniu pełną parą ruszyła renowacja elewacji i balkonów budynku przy ul. K. Prusa 3. Jednocześnie na ścianie szczytowej budynku w miejscu, gdzie znajdował się uszkodzony herb powstaje mural.

Termomodernizacja budynku przy ul. Bluszcza 9

24.07.2017r.

Swój wizerunek zmienia budynek przy ul. Bluszcza 9. Trwają prace dociepleniowe. Obecnie prowadzone są prace frontowe, które realizuje firma „DAN-POL” Sp. z o. o. z siedzibą w Tychach. 

Docieplenia na os. Norwida

24.07.2017r. 


Zmienia się również wygląd budynków na os. Norwida 2,4, 6. Termomodernizację budynków prowadzi firma PPUH „INFO-BUD” Krzysztof Małek z Rybnika

Remont klatki schodowej w oficynie Rynku 4

24.07.2017r. 


Trwa remont klatki schodowej w oficynie przy Rynku 4 realizowany przez pracowników ZGL oraz uczestników Centrum Integracji Społecznej. Klatka schodowa jest po pożarze, więc wymaga szerokiego zakresu prac.

Rusza kolejny remont

24.07.2017r. 


W dniu 25.07.2017 r. zostaną postawione rusztowania przy budynku os. Mickiewicza 18 i lada dzień ruszą prace związane z dociepleniem. Remont przeprowadzi REM-BUD COMFORT Sp. z o. o.  z  Katowic.

 

Bieżące wydarzenia

Akcja sprzątanie

Uporządkowanie terenu wokół posesji przy ul. Młyńskiej 118,120,122 Czytaj więcej

W dniu 27.06.2017 r. lokatorzy budynków przy ul. Młyńskiej 118, 120, 122 uporządkowali teren wokół swoich posesji. Akcja sprzątania została zainicjowana przez Fundację Ulica, która w ramach realizacji programu „Nowa Abisynia” aktywizuje mieszkańców lokali socjalnych z ul. Młyńskiej do działań mających na celu poprawę jakości ich życia.
Dziękujemy mieszkańcom za ciężką pracę, zaangażowanie i determinację. Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu wolontariuszom Fundacji Ulica. Dziękujemy firmom – REMONDIS Górny Śląsk Sp. z o.o. z Rudy Śląskiej i PPHU ALG Andrzej Gasz z Gostyni za pomoc przy organizacji tego przedsięwzięcia.